Tom Mygland
Daglig leder og med-gründer
Skjold.ai

tom@artapluss.no

Stian Sonerud
Daglig leder og med-gründer
Mano Pizza

stian@artapluss.no

Nicolay Line Holm
Daglig leder og med-gründer
Lucky Sushi

nicolay@artapluss.no

Susana Pinto
Daglig leder og med-gründer
Limon

sue@artapluss.no

Erik Hansen
Daglig leder og med-gründer
Konsept Trening (under utvikling)

erik@artapluss.no

Stine Nordhus
Daglig leder og med-gründer
Konsept Tannhelse (under utvikling)

stine@artapluss.no

Bernard Rostad
Daglig leder og med-gründer
Konsept Regnskap (under utvikling)

bernhard@artapluss.no

Mathias Havgar
Daglig leder og med-gründer
Konsept Dagligvare (under utvikling)

mathias@artapluss.no

Nathan Etefa
Daglig leder og med-gründer
Food Family

nathan@artapluss.no

Tobias Kvaslerud
Partner og daglig leder
Arta+

tobias@artapluss.no

Phillip Skotte Kvalnes
Director
Arta+

phillip@artapluss.no

Michael Alfredsen
CFO
Arta+

michael@artapluss.no

Atle Johannessen
Partner
Arta+

atle@artapluss.no

Andreas Aanesrud
New Site Manager (etableringssjef)
Arta+

andreas@artapluss.no

Filip Nasr
Partner
Arta+

filip@artapluss.no